Czytasz
Trzy lata Komitetu Obrony Disco – poznajcie artystów, którzy grali na tym tanecznym cyklu

Trzy lata Komitetu Obrony Disco – poznajcie artystów, którzy grali na tym tanecznym cyklu

Komitet Obrony Disco Going. Jasna 1

Komitet Obrony Disco to jeden z ciekawszych klubowych cykli ostatnich lat. Kovvalsky i Pitti Schmitti zapraszają na swoje imprezy bardzo różnorodnych artystów, których wiedza, selekcja i umiejętności potrafią zaskoczyć niejednego doświadczonego klubowicza.

W najbliższą sobotę Komitet Obrony Disco będzie świętował swoje 3. urodziny. Zapowiada się znakomity wieczór na Jasnej 1, a to nie tylko za sprawą wspaniałej atmosfery i bliskich ziomków. Jak mawiał Tomasz Hajto, prawdziwą truskawką na torcie będzie występ didżejskiej dwójki, których ogromna wiedza i szerokość muzycznych horyzontów wprawia w zachwyt większość środowiska. Mowa o reprezentantach klubu Salon des Amateurs, artystach blisko związanych z festiwalem Dekmantel, Lenie Willikens i Vladimirze Ivkovicu. Doprawdy, jest to wyjątkowy duet, a jeśli chcecie się o tym przekonać na własnej skórze, nie może Was zabraknąć na sobotnim świętowaniu.

Zanim jednak oddamy się tańcowi, sprawdźcie playlistę, którą przygotowali dla nas K.O.D-ziarze. Znajdziecie w niej utwory artystów, którzy podczas tych trzech lat gościli na imprezkach organizowanych przez chłopaków. A byli wśród nich m.in. David Vunk, Soichi Terada, Simple Symmetry czy Baba Stiltz.

Khidja – Kraftfeld (Lena Willikens Remix)

Younger Than Me – Dirty Sex (ft. Justine)


David Vunk – Shadow Police

Smagghe & Cross – Timothy Dalton

Khidja – Plot

Naduve – Pakana Tana

Simple Symmetry – Dervish Euphoria

Soichi Terada & Nami Shimada – Sunshower

Baba Stiltz – Sometimes

Manfredas – Glasswalk

Wax – Wax Dance (Dupe Edit)

Møzaika – Taba Taba

Wbijajcie tłumnie na 3. urodziny Komitetu Obrony Disco. Najbliższa sobota, 30 listopada, Jasna 1. Zagrają wyjątkowi selektorzy i znakomici didżeje – Lena Willikens i Vladimir Ivkovic oraz polscy reprezentanci – Chino i Jealo, a także gospodarze wieczoru.


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone