Czytasz
Tylko u nas: premiera najnowszego albumu Himalaya Collective

Tylko u nas: premiera najnowszego albumu Himalaya Collective

Himalaya Collective Cykada Going. bilety Komety album premiera

Mówią na mieście, że Himalaya Collective to bodajże jedyny – a na pewno najbardziej kreatywny i prężnie działający – kolektyw producencki skupiający współczesnych bit-ników.

I trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić! Chłopaki bawią się estetyką lo-fi, zatapiają ją w przyjemnie sunącym downtempo. Tych „wychowanków hip-hopowej rewolucji i bywalców elektronicznych rubieży” już niebawem posłuchamy na żywo. W stołecznym SPATiFie Himalaya Collective reprezentować będą aflo, Awgs, bknd, Brak Oczu, knstnty i Kxllage. Najwyższy czas by zamienić „lo-fi hip-hop radio – beats to relax/study to” na muzyczkę tych dobrych ziomków!

Zanim w piątek 27 września razem z brytyjską Cykadą rozgrzeją scenę warszawskiego SPATiFu, chłopaki przygotowali dla nas całkiem sympatyczną niespodziankę. Już dzisiaj, tylko na łamach Going., posłuchacie przedpremierowo najnowszego albumu himalajskiego kolektywu, którego oficjalna premiera odbędzie się dopiero jutro! My się jaramy, Komety odpalamy i radzimy Wam zrobić to samo. Kosmos i spirytualizm staną przed Wami otworem, a wspaniała muzyczka wyleje się z głośników i zawróci w głowach. Można się pobujać, nauczyć tekstów na pamięć (hehe) i zabłysnąć w SPATiFie!

Komety to sześć świeżutkich numerów utrzymanych w stylistyce romantycznego, płynącego instrumentalnego hip-hopu z domieszką downtempo. Po Parawanach i Polish Lofi jest to kolejny mini-album od tego prężnie się rozwijającego kolektywu młodych, zdolnych i pełnych kreatywnej energii producentów. Miejcie na nich czujne oko i ucho!

Sprawdź też

Bilety na koncert Cykady i Himalaya Collective są dostępne w Going.!

Himalaya Collective Cykada Going. bilety Komety album premiera

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone