Czytasz
Unsound Festival 2021: bilety na pojedyncze wydarzenia w sprzedaży

Unsound Festival 2021: bilety na pojedyncze wydarzenia w sprzedaży

Tegoroczna edycja krakowskiego festiwalu Unsound z motywem dəəp authentic odbędzie się między 13 a 17 października. W programie takie tuzy jak AceMoMa, Errorsmith, The Bug, Flowdan, Dis Fig, ecco2k, Juliana Huxtable czy bbymutha.

Jak co roku, Unsound Festival oferuje prawdziwą moc wrażeń. W przepastnym programie, kryje się wiele dobroci niezależnie czy szukacie tanecznych doznań czy kontemplacji wysublimowanych brzmień. My przedstawiamy Wam trzy wydarzenia, które (według nas) zapowiadają się najmocniej.

Weavings

mat. organizatora

Znamy już nazwiska artystek i artystów, których do wspólnej kompozycji „Weavings” zaprosił Nicolás Jaar. Są to: Aho Ssan, Angel Bat Dawid, Antonina Nowacka, Khyam Allami, Oren Ambarchi, Pak Yan Lau, Paweł Szamburski, Raphael Rogiński, Resina, Tomoko Sauvage oraz Valentina Magaletti. To projekt, który zrodził się podczas ubiegłorocznej edycji Unsoundu i polegał na rozciągniętej w czasie improwizacji wykonywanej przez artystów i artystki na platformie Zoom. Premierowe „Weavings” usłyszymy na żywo 17 października w Łaźni Nowej.

Firewall

mat. organizatora

Mocno tanecznie i eklektycznie zapowiada się czwartkowe wydarzenie w Nowej Rezydencji. Po 10 latach nieobecności na festiwal wraca MMM, uwielbiany przez publiczność projekt tworzony przez Errorsmitha oraz Fiedela, rezydenta berlińskiego klubu Berghain. Artyści zaprezentują premierowo swój najnowszy materiał, który za niedługo zostanie wydany na płycie. Obok nich ujrzymy także VTSS, Lutto Lento i Bbymuthe, która swoją pewnością siebie i zaraźliwym flow zjada niejednego rapera z mainstreamu.

Node

Sobotni event w Hypeparku to czyste szaleństwo. Na scenie ujrzymy The Buga, który pojawi się w towarzystwie DIS FIG (wokal) oraz dwóch MC’s – Flowdana oraz Manga Saint Hilare’a. O porwanie stóp do tańca zadbają AceMoMa ze swoją szaloną mieszanką house’u, techno, breaków, electro i muzyki bassowej. Mierniki swagu rozbije Sherelle w szalonym back to backu z legendą footworku czyli RP Boo. Nie zabraknie też rapowych brzmień, o które zadba wyczekiwany przez unsoundową społeczność ecco2k. Poza nimi wystąpią także Monster, Naphta i wiele innych.

Sprawdź też

Wszelkie informacje i bilety na konkretne wydarzenia znajdziecie tu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone