Czytasz
Visa obniża ceny biletów w Going. Tak, wszystkich. Jak to możliwe?

Visa obniża ceny biletów w Going. Tak, wszystkich. Jak to możliwe?

Masz kartę Visa? Z Visa Benefit Program złapiesz dowolny bilet w aplikacji Going. 20 zł taniej. Nie wiesz, co wybrać? Sprawdź naszą selekcję nadchodzących wydarzeń.

Żeby skorzystać ze zniżki, wystarczy wejść na stronę Visa Benefit Program i pobrać specjalny kod zniżkowy, a potem skorzystać z opcji Mam kod rabatowy kupując bilet w Going. Uwaga! Kod obowiązuje tylko w naszej aplikacji.

Pobierz swój kod zniżkowy

Na jakie wydarzenia obowiązuje kod? Totalnie wszystkie. Na przykład na te:

Julia Żugaj

Pierwsza solowa trasa koncertowa Julii Żugaj, promująca płytę Miłostki. Artystka na dobre rozpoczęła przygodę z muzyką w projekcie TEAM X. Nagrywanie wspólnych piosenek z pozostałymi uczestniczkami szybko stało się poważną pasją, czego efektem jest własny album. Piosenki utrzymane są w popowej stylistyce – świetnie sprawdzają się na domówkach, imprezach… i z pewnością porwą Was na żywo.

Bilety na trasę Miłostki

Charlotte de Witte

Jedno z najbardziej pożądanych nazwisk we współczesnej muzyce elektronicznej zagra w hali EXPO XXI. Charlotte de Witte, bo mowa oczywiście o niej, łączy popularność na listach przebojów, niezapomniane występy w przestrzeniach klubowych i działalność wydawniczą oraz promotorską pod szyldem KNTXT. Jak zaprezentuje się w Warszawie? Dowiemy się już w grudniu.

Bilety na występ Charlotte de Witte

TRICK OR BEAT!

To nie psikus. We Wrocławiu na Halloween pojawi się potężny skład artystów, reprezentujących różne gatunki muzyki elektronicznej. Jednym z nich jest absolutna legenda, prekursor i fundator detroit techno i minimal techno. O kim mowa? Oczywiście o Jeffie Millsie. Na Main Stage towarzyszyć mu będą m.in. Michael Mayer, Catz’n’Dogz i Vacos Malcolm. Za skład Techno Stage odpowiadają Vault Sessions Artists, a jakość chilloutu zadba Rebellion der Träumer.

Bilety na Trick or Beat

GUGU Festival

G jak Grudzień, G jak Gdańsk i G jak GUGU Festival. Hala Oliva na jedną noc zamieni się w stolicę niezależnego rapu spod znaku GUGU. Reprezentacji składu towarzyszyć będzie plejada zaproszonych gości i masa dodatkowych atrakcji. Jak zapowiadają organizatorzy – To będzie coś więcej niż kolejny festiwal – ale o tym przekonacie się na miejscu!

Sprawdź też

Bilety na GUGU Festival

Igo

Połowa ikonicznego duetu Bass Astral x Igo i członek składu Clock Machine po raz pierwszy rusza w solową trasę. Na koncertach usłyszycie zarówno ukochane klasyki jak i materiał z nowego albumu. My liczymy na wykon Better be alive. W teledysku, towarzyszącym singlowi, wystąpił duet Loczniki, który podbija internet swoimi niezwykłymi choreografiami. Czy Igo planuje niespodzianki taneczne? Przekonamy się już niedługo.

Bilety na trasę IGO

The Comet is Coming

Shabaka Hutchings, Danalogue i Betamax od początku kariery nie biorą jeńców. Członkowie londyńskiego tria nieustannie przekraczają granice gatunkowe. W ich muzyce jazz przeplata się z psychodelią, elektroniką, funkiem i punkową energią – pisaliśmy o The Comet is Coming na Going. MORE. Czołowi reprezentanci nowej sceny jazzowej Londynu już na początku listopada czterokrotnie wystąpią w Polsce – na trasie Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawa.

Bilety na koncerty The Comet is Coming

Otsochodzi

Tarcho Terror w całej Polsce – Otsochodzi rusza w trasę i odwiedzi Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław i Warszawę. Po świetnie przyjętych występach z rapowym boysbandem OIO, raper jest gotów na podbój kraju w formacie solo. Album TT został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i fanów, a kolejne single natychmiast stawały się hitami na serwisach streamingowych. Na koncertach z pewnością usłyszymy materiał z najnowszej płyty, więc szykuje się dobry melanż.

Bilety na trasę Otsochodzi

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone