Czytasz
Dzień Polskiej Muzyki 2022 świętujemy zniżkami przez cały weekend 🔥

Dzień Polskiej Muzyki 2022 świętujemy zniżkami przez cały weekend 🔥

Dzień Polskiej Muzyki to święto, w czasie którego doceniamy rodzimych twórców i twórczynie. W Going. kochamy ich tak mocno, że rozszerzyliśmy celebrację na cały weekend i dorzuciliśmy od siebie pulę zniżek do -20% na ich koncerty w całym kraju.

Nie ważne, czy wzruszają Cię popowe melodie, w Twoim sercu grają brudne gitary, czy na pamięć znasz soczyste rapowe wersy. Przygotowaliśmy dla Ciebie kody rabatowe na koncerty różnorodnych polskich artystów. Wybieraj do woli i kupuj bilety przez cały weekend (czyli od soboty o 00:01 do niedzieli do 23:59).

Tu znajdziesz wszystkie wydarzenia, biorące udział w akcji

Kogo zobaczymy?

W temacie rapowym, jednym z najsłodszych deali jest z pewnością -20% na GUGU FESTIVAL (kod: WPM20). 10 grudnia w trójmieście zagra skład artystów, związanych z GUGU. Jak zapowiadają organizatorzy – nie będzie to po prostu wydarzenie muzyczne, ale doświadczenie, które zapamiętacie na długo.

Dzień Polskiej Muzyki 2022: wersja Gugu

King Kong Tour, czyli trasa Kabe, wystartowała w Lublinie. Przed nami jeszcze 12 wydarzeń w całej Polsce. Jeśli planowaliście spotkanie z raperem, macie super okazję, żeby złapać bilety o 10% taniej (kod WPM10). Pamiętajcie, że promocja trwa do niedzieli.

Nie przegapcie koncertów z serii Wodecki Twist. Plejada wybitnych artystów i artystek złoży hołd jednemu z klasycznych mistrzów polskiej piosenki. Na scenie wymieniać się będą Baasch, Kayah, Alicja Majewska, IGO, Paulina Przybysz, Sławek Uniatowski i wiele więcej! Szczegóły dotyczące zniżki znajdziecie tutaj.

dzień polskiej muzyki 2022
Dzień Polskiej Muzyki 2022

To jedynie wisienki na koncertowym torcie, który dla Was przygotowaliśmy. Weekendowe promocje obejmują występy m.in. Sokoła, Otsochodzi, Kizo, Natalii Schroeder, Ewy Farny, Stacha Bukowskiego, Dziwnej Wiosny, KIWI, SARSY… i wiele więcej!

Konkurs

Masz ochotę zgarnąć 100 zł do wydania na koncerty polskich artystów? W Weekend Polskiej Muzyki to możliwe. Zaobserwuj nas na TikToku, zostaw serduszko pod konkursowym filmikiem i zostaw komentarz, w którym opiszesz polskiego artystę bez mówienia kim on jest. Konkurs trwa – zgadliście! do 2 października do 23:59. Przygotowaliśmy aż 5 voucherów po 100 zł każdy, więc jest o co walczyć!

Sprawdź też
polskie sample

Dla rozgrzewki – Kaja przypomina, za co lubimy koncerty:

Dzień Polskiej Muzyki 2022: świętujemy cały rok

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone