Czytasz
Żabson na pegazie gra charytatywny koncert z Young Leosią w Opocznie

Żabson na pegazie gra charytatywny koncert z Young Leosią w Opocznie

Żabson koncert charytatywny

Hip-hop ponownie czyni dobro dla świata. Żabson wraz ze swoją świtą, Young Leosią i Waimą, zagrają charytatywny koncert.

Podobnie jak ostatnio Oki, Żabson zdecydował się wrócić i zagrac koncert w swoim rodzinnym mieście. Na stadionie miejskim w Opocznie wystąpi wraz z rapową gwiazdą spod swoich skrzydeł, Young Leosią oraz ze swoim hypemanem Waimą, który powoli również wbija się do mainstreamu. Całe wydarzenie promuje grafika z Żabsonem lecącym na pegazie z flagą Internaziomali. How cool is that?

Żabson koncert charytatywny
Żabson koncert charytatywny

Cel charytatywny całego wydarzenia to przede wszystkim zbiórka na leczenie Bartosza Jędrasika, chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Ponadto, zebrane pieniądze mają zostać przekazane również na wsparcie finansowe sprzętu sportowego dla młodych opoczan. Występ będzie miał miejsce 10 września 2022 roku. Wstęp na wydarzenie jest w pełni darmowe.

Powroty do rodzinnych stron

Powroty do swoich małych, rodzinnych miejscowości w wykonaniu raperów stają się powoli normą. Już kilka lat temu byliśmy świadkami ogromnego koncertu Quebonafide w jego rodzinnym Ciechanowie. Raper otrzymał nawet medal za zasługi dla Ciechanowa od prezydenta miasta. Aktualnie cały czas jest natomiast głośno o wielkim wydarzeniu Okiego. On z kolei postanowił wrócić do swojego rodzinnego Lubina i tam zorganizować, jak sam mówi, najważniejszy koncert swojego życia. Lider 47 movement nie tylko wyprzedał największy obiekt w swoim mieście w ledwo 47 minut, ale, z powodu ogromnego zainteresowania tym wydarzeniem, zorganizował drugi termin, który również jest już sold outem. Jak widać, nie potrzeba stolicy czy jednego z największych polskich miast, by wyprzedawać ogromne sale.

Opoczno ewidentnie ma mocne stężenie hip-hopowe w stosunku do swojej wielkości. Poza Żabsonem, pochodzi z niego również Kuban. Postać powoli stająca się legendą, która zniknęła z branży kilka lat temu, mimo ogromu fanów i wkładu w tę kulturę.

Sprawdź też
Young Igi Ekskluzywny Głód

Nie po drodze Ci do Opoczna? Mamy bilety na Finałowy koncert trasy Young Leosi w Wawie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone