Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #25

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #25

Rosalia Travis Scott single tygodnia Carpigiani Going. MORE słuchaj

Jak w każdy poniedziałek wjeżdżam na grubo z przeglądem najlepszych utworów z zeszłego tygodnia. Jestem bardzo zadowolony z tej selekcji, liczę, że Wy też będziecie.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem.

Genevieve Artadi – Living Like I Know I’m Gonna Die

Połówka znakomitego duetu Knower zapowiada swój debiut w Brainfeederze prog-art-soulowym numerem w typie piosenek Solange, Thundercata lub Hiatus Kaiyote. Jeśli reszta utworów na longpleju utrzyma poziom tego czarownego singla, to dostaniemy rewelacyjny album. Trzymam mocno kciuki, żeby tak było.

boy pablo – hey girl

Wzruszający, indie-popowy lovesong na trudne czasy. Brzmi to trochę tak, jakby Mac Demarco sączył drinka na plaży w Cancun. Niczego więcej do szczęścia dzisiaj nie potrzebuję.

ROSALÍA & Travis Scott – TKN

Cyfrowy reggaeton, futurystyczny, post-clubowy trap jako pas startowy dla dwóch megagwiazd mainstreamu. Zgodnie z przewidywaniami wzbili się na nim tam, gdzie nie sięga wzrok.

A.O. Gerber – Tell Me

Gerber niepostrzeżenie usiadła między Weyes Blood a Big Thief. Co więcej jej singer-songwriterska, indie-folkowa propozycja w niczym nie ustępuje dokonaniom wyżej wymienionych artystów, a bajkowe Tell Me być może nawet niektóre z nich przewyższa.

Carly Rae Jepsen – This Is What They Say

Większość tych b-side’ów to trochę siódma woda po kisielu, ale są też hajlajty, a wśród nich najjaśniej lśni poniższy utwór. This Is What They Say to synth-funkowa, dance-popowa hybryda twórczości Hall & Oates i Kylie Minogue. Jestem kupiony!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone