Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #3

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #3

Going. Carpigiani Sega Bodega

Witajcie, tu znowu DJ Carpigiani i jego piosenki. Dzisiaj kolejny raz daję Wam do wglądu moją selekcję najlepszych utworów z zeszłego tygodnia.

Mam nadzieję, że znajdziecie na przestrzeni tych pięciu tracków coś dla siebie. Jest rozmarzone brzmienie od Chromatics, jest nowa twarz kameruńskiego popu, jest też świeża piosenka wyprodukowana przez Segę Bodegę.

Chromatics – You’re No Good

Ostatnio pisałem o “Light As A Feather”, czyli o rozkminkowo-ambientowym wcieleniu Chromatics, więc dzisiaj czas na coś bardziej hiciarskiego, na singlowy kawałek o niesłychanie nośnym refrenie. Twórcy najlepszej muzyki samochodowej zdecydowanie nie zawodzą.

Vagabon – Water Me Down

Śpicie? Mam nadzieję, że nie, bo muszę podzielić się z Wami kolejnym znakomitym utworem, czyli artystycznym electro-popem z new wave’owym nerwem. Ambitne, acz bardzo przyswajalne granie z fajnie przekminionym tekstem. Polecam.

SHYGIRL – BB

Shygirl na bicie Segi Bodegi sieje rozpizd na parkiecie. Zawarte w imprezowym “BB” mroczne połączenie post-trance’u z rasowym rapem na długo pozostaje w pamięci. Jak znalazł do kolejnego filmu Gaspara Noe.

TOPS – Seven Minutes

Sprawdź też
Sega Bodega

Kanadyjscy mistrzowie skocznego, funkującego indie-popu przypominają o swoim istnieniu. Wystarczy zaledwie siedem minut (trzy odsłuchy), żeby zakochać się w tej żwawej piosence na zabój.

Classixx – Love Me No More

Classixx to fantastyczny, taneczny duet, a już na pewno dla takiego piewcy poptymizmu, przyjemnych dźwięków jak ja. Wakacyjne, post-discowe “Love Me No More” sprawia, że lizanie lodów Carpigiani staje się jedyną czynnością warta rozważenia. Najlepiej słuchać w słońcu.

Jeśli chcecie przejrzeć i posłuchać numerów z poprzednich notowań, znajdziecie je w tym miejscu i tutaj też. A jeśli interesuje Was podsumowanie października odpalcie tekścik z poprzedniego tygodnia. Śledźcie Carpigiani na fejsbuku i insta!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone