Czytasz
Food Town działa już od roku. Świętuj razem z Brodką

Food Town działa już od roku. Świętuj razem z Brodką

Food Town w Fabryce Norblina będzie w ten weekend obchodzić swoje pierwsze urodziny. Szykujcie się na wyjątkowe spotkania muzyczne i atrakcyjne promocje na jedzenie.

Gwiazdami urodzinowego weekendu są Fisz Emade Tworzywo (których usłyszymy w piątek) oraz Brodka (która na norblinowej scenie wystąpi w sobotę). Na niedzielę organizatorzy przewiedzieli charytatywną imprezę Shake & Help. Barmani z całej Polski będą popisywać się miksologiczną w dobrej sprawie, a zysk zostanie przeznaczony na Tymka i Kacpra.

Kup bilety na koncert Brodki – w sprzedaży tylko 100 sztuk

Brodka jest jedną z najbardziej charyzmatycznych polskich artystek. Jej talent, unikatowe poczucie estetyki i ambitne muzyczne wybory sprawiają, że nie da się obok jej twórczości przejść obojętnie. Kameralny koncert w Food Town w Norblinie to wyjątkowa szansa na bliskie spotkanie z wokalistką. W sprzedaży znalazło się wyłącznie 100 biletów. Prawdopodobnie nigdy nie słuchaliście utworów z płyty Brut z tak bliska. Supportem artystki będzie Aelin Band, czyli wokalistka z Ukrainy, która jako rezydentka Food Town często zaraża publiczność swoją energią.

food town
fot. Food Town

Jedzenie w Food Twon

Jesteśmy wyjątkową przestrzenią stworzoną by bawić, karmić i dawać radość naszym gościom. Food Town jest projektem zrealizowanym z niezwykłym rozmachem. Z tysiącem miejsc siedzących, sceną, 5 barami i aż 24 unikatowymi konceptami kulinarnymi z całego świata, jesteśmy największą tego typu przestrzenią w Polsce – podkreślają twórcy FT. Nie zdziwi Was zatem, że nie zaliczymy wizyty w Fabryce Norblina jeśli nie skorzystacie z bogatej oferty gastronomicznej. Dobrze się składa, bo duża część konceptów przygotowała na ten weekend specjalne promocje i zniżki. Wypatrujcie ich w Bukhara, Crepes, Dobre Miejsce, Smoke BBQ, The Fries, SANDO Rice Express, Super Slice i Kozaczok. Sea Your Fish Fish, Burgery i My Thai zaskoczą Was za to specjalnymi urodzinowymi pozycjami w menu.

Sprawdź też
brodka hades

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone