Czytasz
Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Mamy lato, mnóstwo wydarzeń i koncertów do wyboru, ale czasami naPADA nas deszcz. Co wtedy? – przychodzimy z pomocą! Oto gry na telefon, które umilą wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Sprawdzajcie koniecznie & have fun!

Wszystkie z wymienionych poniżej aplikacji są darmowe, więc możecie rozkoszować się zabawą za darmo. Jeśli macie ochotę, możecie dokupić dodatkowe opcje – nie są to jakieś duże pieniądze. To bardziej praktyczne rozwiązanie niż zakup gry karcianej. Uważam, że naprawdę warto!

Taboo

Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Zaczynacie od podzielenia się na dwie grupy. Zamysłem gry jest odgadnięcie przez Waszą drużynę słowa, które wyświetla się w apce. Wydaje się proste, jednak na ekranie pojawia się także kilka wyrazów, których nie możecie użyć! Przykładowo – pojawia się słowo pies. Musicie je opisać bez wykorzystania: szczekać, zwierzę, rasa i sierść. I jak? – już nie taki banał? Jeśli uda wam się odgadnąć, zgarniacie punkt. Stracicie go, gdy druga drużyna przyłapie was, na wypowiedzeniu któregoś z nielegalnych słów. Wtedy właśnie krzyczy się “TABOO”.

Czółko

Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Mój zdecydowany faworyt zarówno na spotkaniach ze znajomymi, jak i z rodziną! Jedna osoba przykłada do czoła telefon tak, aby nie widzieć hasła. Reszta graczy za pomocą pokazywania lub opowiadania stara się przedstawić dany wyraz/powiedzenie. To takie nowoczesne kalambury, tylko na określony czas. Do wyboru jest wiele kategorii, możecie sprawdzić się w znajomości piosenek, geografii, czy wiedzy o Polsce. Must play!

eHeads

Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Czółko i eHeads to gry na telefon o identycznych zasadach – takich samych jak przy planszówce “Guess Who You Are”. Możliwość wyboru kategorii jak np. filmy, zdrowie oraz fizyka. Polecam zainstalować obydwie aplikacje i cieszyć się większą możliwością wyboru haseł! 

Wyzwanie 5 Sekund

Tym razem mamy grę, która sprawdzi Waszą przebiegłość, wiedzę ogólną i sprawność! Apka została  stworzona na podstawie planszówki. Polega na tym, że w ciągu 5 sekund musisz wykonać jakieś zadanie. Na przykład: wymień 3 zwierzęta bez sierści, 3 rzeczy, których nie powinieneś robić po alkoholu, czy 3 gry na konsolę. Do wyboru są 2 opcje – dla młodszych family friendly oraz tylko dla dorosłych. 

Truth or dare

Gry na telefon, które umilą czas z przyjaciółmi

Idealna gra, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoich znajomych, rodzinie, czy drugiej połówce! Może masz do nich jakieś pytanie, którego wstydzisz się wypowiedzieć? Albo chciałbyś zobaczyć, jak bardzo są szaleni, ale nie mieliście nigdy takiej okazji? Ta apka sprawdzi się zatem idealnie! Rewelacyjna na imprezy, bo może w nią zagrać nawet 16 osób. Znajdziesz tam mnóstwo gotowych pytań i wyzwań, ale możesz także dodać swoje własne. Do wyboru 4 opcje: dzieci, młodzież, dorośli oraz pary.

Trudny wybór

Gierka stworzona, żeby rozbawiać! Głosuj na najlepsze pytania i dodawaj swoje. Czy wolałbyś przetrwać inwazję obcych, czy epidemię zombie? Zjeść zepsute mięso, czy wypić 2-tygodniowe mleko? Te i inne absurdalne pytania znajdziecie właśnie na tej apce. Zagraj ze znajomymi lub rodziną i rozkminiajcie wspólnie, które mniejsze zło byście wybrali.

Quiz Planet

Gra pełna emocji i rywalizacji. Sprawdź, czy wiesz więcej od swoich znajomych? Do wyboru 19 kategorii, łącznie ponad 10000 pytań. Apka podobna jest do Milionerów. Zobacz jaką wiedzą masz ty i Twoi przyjaciele. Dowiaduj się codziennie nowych interesujących informacji, którymi później możesz dzielić się ze znajomymi. Nauka przez zabawę, na dodatek z bliskimi? Idealnie!

A może tradycyjne planszówki?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone