Czytasz
Poznaliśmy gwiazdę koncertu otwarcia Tauron Nowa Muzyka 2020! 3-dniowe karnety już w sprzedaży

Poznaliśmy gwiazdę koncertu otwarcia Tauron Nowa Muzyka 2020! 3-dniowe karnety już w sprzedaży

Soap & Skin Tauron Nowa Muzyka 2020 Going. bilety

Karnety Early Bird na przyszłoroczny TNMK rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Dzisiaj kolejny emocjonujący moment – organizatorzy festiwalu ogłosili gwiazdę koncertu otwarcia!

Kto, kto? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności i już spieszymy z odpowiedzią – gwiazdą koncertu otwarcia Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 została wyjątkowa artystka. 11 czerwca w przepięknym NOSPRze wystąpi Soap & Skin!

KUP 3-DNIOWY KARNET NA TNMK 2020!

Austriacka artystka wydała w ubiegłym roku album From Gas to Solid/you are my friend i w trakcie przyszłorocznego koncertu usłyszymy zapewne utwory z tej płytki, ale też starsze numery. Anja Franziska Plaschg ma na swoim koncie trzy studyjne wydawnictwa, a od jej debiutu minęło w tym roku dokładnie 10 lat.

Going. Tauron Nowa Muzyka bilety

Ważna informacja jest taka, że do sprzedaży trafiły właśnie 3-dniowe karnety, które obejmują również koncert otwarcia. Możecie je oczywiście nabyć za pośrednictwem Going. Koniecznie obejrzyjcie też poniższy występ artystki, który jest przedsmakiem tego, co będzie nas czekać w niesamowitej przestrzeni katowickiego NOSPRu.

Lubisz alternatywę? Sprawdź naszą selekcję!

Sprawdź też

To dopiero początek tauronowych ogłoszeń – wypatrujcie u nas kolejnych newsów dotyczących artystów i kolejnych karnetów czy biletów jednodniowych. Przyszłoroczny TNMK odbędzie się nieco wcześniej niż zwykle, w dniach 11-14 czerwca, oczywiście w katowickiej Strefie Kultury. W ramach oczekiwania przeczytajcie naszą relację z tegorocznej edycji, można już zacząć odliczać dni!

Karnety 2- i 3-dniowe na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 są dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone