Czytasz
Bilety w marcu? Czemu nie! Takie koncerty zobaczy Polska w 2023

Bilety w marcu? Czemu nie! Takie koncerty zobaczy Polska w 2023

Koncerty Polska 2023

Nadchodzi wiosna, Polska zaczyna kwitnąć i pachnieć… Aż szkoda siedzieć w domu! Na jakie koncerty warto się wybrać w 2023 roku?

Właśnie zaczyna się bardzo bogaty sezon eventowy. Polska w 2023 roku przeżyje istne zatrzęsienie, jeśli chodzi o koncerty. Rodzime gwiazdy, zagraniczne ogromne nazwiska… Wszystkiego będzie pod dostatkiem. Oto nasze typy, na co warto się wybrać!

Fest Festival dołożył do line-upu potężne nazwiska

Tak jak wspominaliśmy tutaj, FEST Festival przeszedł do srogiej ofensywy. Co więcej, przekrój gatunkowy wśród nowych artystów jest ogromny. Do line-upu dołączają więc: Sofi Tukker, Bladee, Aitch, Crystal Fighters, Vito Bambino, ROO PANES oraz Bonobo!

Koncerty Polska 2023

KARNETY NA FESTA ZNAJDZIECIE TUTAJ

Sun Festival ogłosił nowych artystów

Przypomnijmy, że na pierwszy ogień poszli między innymi Malik Montana i Pezet. Na tym jednak nie poprzestano i w zeszłym tygodniu ogłoszono trzy kolejne duże ksywki. Do line-upu dołączyli ReTo, Guzior oraz OKI. Ponadto tak jak pisaliśmy tutaj, na SUNie pojawi się cały skład 2115. Jednak to nie będzie po prostu koncert z ich nowym repertuarem. Jak zapowiedział sam festiwal, właśnie na nim gang 2115 zrobi specjalne, ekskluzywne show, którego nie doświadczymy nigdzie indziej.

Koncerty Polska 2023

BILETY NA SUN FESTIVAL ZŁAPIECIE TUTAJ

CLOUT FESTIVAL WJECHAŁ JAK DO SIEBIE

CLOUT Festival nasycił potrzebę zagranicznego rapu w Polsce jak nikt nigdy. Na czele ogłoszeń stoi Lil Uzi Vert wraz z YEATem i J.I.D., a to dopiero szczyt góry lodowej! Przeczytajcie o reszcie tutaj.

Koncerty Polska 2023

BILETY NA CLOUT FESTIVAL

Lech Polish Hip-hop Festival kusi newschoolem i oldschoolem równocześnie

Festival Lecha jawi się jako polski Hip-hop Kemp. Niedziwne więc, że łączy ze sobą najświeższe gwiazdy i powszechnie uznane klasyki. Dlatego w tym tygodniu do line-upu dołączyli Otsochodzi i Jan-Rapowanie, by połechtać gusta newschoolowców. Ponadto, żeby wielbiciele oldschoolowego hip-hopu nie czuli się pominięci, Lech Polish Hip-hop Festival ogłosił również Paktofonikę!

Koncerty Polska 2023

BILETY NA LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL

Do Radomia zawita hip-hop

Radom nie gęś, swój festiwal hip-hopowy ma! Parę dni temu ogłoszono, iż w Radomskim Centrum Sportu w czerwcu odbędzie się solidny event rapowy. Nadciąga Radom Hip-hop Festival!

W line-upie zapowiedziani są na przykład Gibbs, Szpaku czy Kabe. Co więcej, to nie koniec niespodzianek. Będzie jeszcze ogłoszony gość specjalny, o którym opowiemy wam niedługo.

Koncerty Polska 2023

Łapcie bilety na wydarzenie, póki jeszcze są! | KONCERTY POLSKA 2023

Paulina Przybysz rozpoczyna swój tour w kraju

Paulina Przybysz rozpoczyna swój Wracając Tour. Jak zapewnia, na jej koncertach usłyszymy piosenki o równowadze, o oswajaniu smutku i cienia, o tęsknocie za naturą, o końcu świata, burdelu w polityce. O wewnętrznych cichych rewolucjach, subtelnościach w relacjach i z pewnością o miłości. Miszmasz, który po prostu chce się usłyszeć! A kogo jeszcze możecie usłyszeć w Krakowie, zanim przyjedzie do niego współtwórczyni Sistars? Brodkę!

Koncerty Polska 2023

Bilety na Paulinę Przybysz znajdziecie tu| KONCERTY POLSKA 2023

Jann również ruszy w wiosenną trasę po Polsce

Ten nieprzyzwoicie uzdolniony artysta postanowił wreszcie zobaczyć się ze swoimi fanami na żywo. Jego warsztat muzyczny robi wrażenie. Śpiewał już na przykład w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Dlatego niewątpliwie będzie to nie lada uczta dla uszu! Jann zagra w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

Sprawdź też

Koncerty Polska 2023

W ogłoszeniach Tauron Nowa Muzyka czai się ogromny przekrój gatunkowy

Tauron Nowa Muzyka również rozpycha się łokciami, jeśli chodzi o nowości w line-upie. Szerzej napisaliśmy o tym tutaj. W telegraficznym skrócie: zostali ogłoszeni HudMo, Biig Piig, Kerala Dust, Animistic Beliefs, Acid Pauli oraz PVA. Katowice zatoną więc w brzmieniach futurystycznego popu, nieoczywistego techno i świeżego trapu. Ponadto pojawi się też szczypta psychodelicznego rocka i post-punku!

Bilety na Tauron Nowa Muzyka znajdziecie tutaj!

Jacy zagraniczni artyści odwiedzą Polskę w najbliższym czasie?

Jeżeli polscy artyści nie do końca was grzeją, nic straconego. Ogłosiliśmy ostatnio sporo ciekawych postaci spoza granic naszego kraju. W ostatnich dniach marca w stołecznym klubie Jassmine pojawi się Ben LaMar Gay. Na przykład już pod koniec maja warszawską Progresję odwiedzi JPEGMAFIA. Ponadto nieco kanadyjskiego sznytu do warszawskiego Palladium dowiezie już w czerwcu Night Lovell (a wcześniej, bo pod koniec marca, BBNO$). TV Girl z kolei odwiedzi Krakowski Klub Studio w sierpniu!

Co więcej, wielki krokami zbliża się koncert Lil Tjaya. Raper pojawi się w EXPO XXI w Warszawie już 3 kwietnia. Dla fanów ameryczki to pozycja wręcz obowiązkowa.

Bilety na Lil Tjaya powiniecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone