Czytasz
Latający holender cumuje w Warszawie – David Vunk na Jasnej

Latający holender cumuje w Warszawie – David Vunk na Jasnej

Po występach takich artystów jak Khidja, Ivan Smagghe czy Manfredas, na kolejnej edycji Komitetu Obrony Disco, 26 kwietnia, zagra David Vunk.

Jeśli widzieliście choć jeden jego występ, tytuł tego wpisu nie jest dla was zdziwieniem. Jeśli nie, polecamy zapoznać się chociażby z boileroomowym nagraniem z ostatniej edycji Dekmantel Festival, gdzie grał David Vunk. Od razu wszystko stanie się jasne.

Skojarzenia z owianym legendą tytularnym statkiem kończą się na zabawie słownej w kwestii lotów i odlotów. Właściciel Moustache Records zamiast mroku i śmierci niesie ze sobą gigantyczną porcję szczerej i totalnie pozytywnej energii. Jego sety to gwarancja świetnie wyselekcjonowanej muzyki sklejonej płynnym, szlifowanym przez wiele lat miksem. Vunk bombarduje publikę połączeniem niemalże wszystkich gatunków muzyki, choć przeważnie krąży wokół stylistyki italo, wave i electro, dla których wspólną cechą jest dzikie, energetyzujące brzmienie analogowych syntezatorów i maszyn perkusyjnych.

Artystę tej nocy supportować będą członkowie Komitetu Obrony Disco czyli Kovvalsky i Pitti Schmitti oraz Phatrax ze swoim świeżym występem w formule live.

Poniżej na rozgrzewkę kilka numerów, które David Vunk wrzucił do swojego chartu dla clone.nl.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone