Czytasz
Polskie miksy 2019, cz. 1 – julek ploski, hermeneia, Kinzo Chrome i inni

Polskie miksy 2019, cz. 1 – julek ploski, hermeneia, Kinzo Chrome i inni

polskie miksy julek ploski kolekcje
Miksy i podcasty to nieodłączna część naszego życia, szczególnie poza godzinami od 10 do 13, kiedy to słuchamy w biurze porannego show Charliego Bonesa. Dlatego zebraliśmy dla was propozycje, które po godzinie 13 przewinęły się w naszych słuchawkach i głośnikach, wszystkie z tego roku. Skupiliśmy się na polskiej scenie, żeby podkreślić, jak wiele utalentowanych selektorów i selektorek skrywa nasz kraj. Przeznaczenie: różne. Z kolejną porcją wrócimy niebawem. Enjoy! 

Oramics: Uszko

Pełen emocjonalnego riddimu i wielu zaskakujących momentów z muzyką, na którą wielu trudno będzie trafić na własną rękę. To miks z rodzaju opowieści z silnie autorską wizją. Uszko będziecie mogli usłyszeć na tej imprezie.

kolekcje: julek ploski

julek ploski sukcesywnie ujawnia swoje różne zajawki. W miksie dla kolekcji wciąga przede wszystkim teatralny sposób narracji, który pozwala na pomysłowe zestawienie przeróżnych dźwięków w ramach tej samej przestrzeni. Julek zagra obok Lotto w Pogłosie.

BAS.PODCAST: hermeneia

Trudno nie zwrócić uwagi na djski projekt Karoliny, inicjatorki Progrefonika. Jako hermeneia zderza ze sobą ogromny ładunek emocjonalny i wymykające się definicjom post-clubowe brzmienia skupione na agresywnym rytmie i niepokoju.

Sprawdźcie, jak zapowiadają się rezydencja Progrefonika na Szpitalnej i najbliższa impreza na Jasnej.

Ear Feeder: Janurz

Śląski selektor Janurz w specjalnej odsłonie selekcjonuje dla nas riddimy, duszne, letnie i w gruncie rzeczy wesołe z vibem niesłabnącym do samego końca. Ten do poczucia pod koniec miesiąca w Uczuleniu.

Szpitalna Podcast: Kinzo Chrome

Kolejny miks dla fanów brzmienia czarnej płyty to wielobarwne electro z przepięknymi melodiami zaprojektowanymi nie tylko na dancefloor.

Crack Mix: Olivia

Tak jak Kinzo Chrome, Olivia to reprezentatka krakowskiej Szpitalnej i zdecydowanie djskie top naszej sceny. W ostatnim miksie dla Crack eksploruje swoją obszerną kolekcję electro, acidu i techno. Olivię złapiecie tutaj.

FLEX COUTURE: KXLT / GRAŃ

FLEX COUTURE to inicjatywa KXLT, który do swojej audycji zaprasza DJów nastawionych na łamanie gatunkowych, rytmicznych i emocjonalnych barier. Świetnie wyszła odsłona, do której gościny mix nagrał GRAŃ. Reprezentant Intruder Alert zagra na urodzinach Oramics. KXLT z kolei pojawi się tutaj.

Polskie miksy na tym się nie kończą. Już niedługo wrócimy z kolejną częścią podcastów.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone