Czytasz
Oto najfajniejsze wydarzenia, na których byliśmy w 2022. 2023 będzie jeszcze lepszy!

Oto najfajniejsze wydarzenia, na których byliśmy w 2022. 2023 będzie jeszcze lepszy!

Najfajniejsze wydarzenia 2022

W ostatnich 12 miesiącach byliśmy na rozmaitych festiwalach i koncertach, które później dla was zrelacjonowaliśmy. Pora na szybkie podsumowanie, bo 2023 właśnie się zaczął. Oto najfajniejsze wydarzenia, które przeżyliśmy w 2022 roku!

Finał Hulanki Tour

Na początku roku przyjrzeliśmy się z bliska fenomenowi kulturowemu, jakim była trasa Young Leosi. Gdy rzucamy frazę: najfajniejsze wydarzenia 2022, to najwcześniejsza rzecz, jaka przychodzi nam do głowy. Było to zwieńczenie ogromnej przygody raperki, którą rozpoczęła w 2021 roku, startując z poziomu kompletnie nieznanej postaci do bycia jedną z najpopularniejszych artystek polskiego mainstreamu. Dokładną relację z jej ostatniego wówczas koncertu możecie przeczytać tutaj!

Najfajniejsze wydarzenia 2022
Najfajniejsze wydarzenia 2022

Powrót Taco na scenę po pandemicznych perturbacjach

Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszym eventowym repertuarze był występ Taco Hemingwaya w Krakowie po bardzo długiej przerwie koncertowej. Pech chciał, że pandemia przerwała jego poprzednią trasę promującą Pocztówkę z lata 2k19, a potem jak to się dalej potoczyło, to już każdy pamięta. Filip Szcześniak mógł wreszcie zagrać repertuar z trzech zaległych płyt i ponownie spotkać się z fanami. Oto jak my to zapamiętaliśmy.

Najfajniejsze wydarzenia 2022
Najfajniejsze wydarzenia 2022

Ogromniasta relacja z FEST Festivalu

Ewidentnie jedną z naszych perełek tego roku jest całość działań, jakie poczyniliśmy, żeby przybliżyć wam FEST Festival 2022. Naszą główną siłą były relacje na IG, które nadal możecie zobaczyć. Pisaliśmy również teksty i staraliśmy się na każdy możliwy sposób udowodnić, że ten festiwal jest wart waszego czasu. W nadchodzącym roku oczywiście planujemy to powtórzyć, także szykujcie swoje feedy 😈

Najfajniejsze wydarzenia 2022
Najfajniejsze wydarzenia 2022

SBM FFestival

Święto SBM to kolejny festiwal, który wzięliśmy w obroty na każdy możliwy sposób. Robiliśmy storiesy i tiktoki, opublikowaliśmy też tekst w naszym magazynie. Frekwencja była piorunująca, a artysci (zarówno ci z wytwórni, jak i goście) dowieźli niesamowite show. Dodatkowo byliśmy bardzo oczarowani organizacją i wieloma taktycznymi usprawnieniami, takimi jak nieograniczona i darmowa woda dla wszystkich uczestników (podkreślmy, że wszystko działo się w trakcie ogromnych upałów). Oby takie rzeczy stawały się standardem!

Najfajniejsze wydarzenia 2022

Up To Date Festival 

Byliśmy na Śląsku, byliśmy w stolicy, więc przyszedł czas na Podlasie. Na UTDF wysłaliśmy naszych dwóch największych koneserów muzyki elektronicznej, Dymka i Olka, by skleili ze swoich białostockich przygód konkretną relację okraszoną humorkiem i przyjemną narracją. Obczajcie koniecznie!

Sprawdź też
Ortega Cartel

4747474747474747🦔🦔🦔

Jakby tego było mało, odwiedziliśmy również Lubin. Było to prawdopodobnie najmniejsze miasto, z którego robiliśmy relację w 2022 roku, ale za to jaką! Oki zawiódł nas (i wiele tysięcy pozostałych fanów) do swojego rodzinnego miasta i zrobił przeogromne, bardzo wzruszające i energetyczne show. Relację z jego unikatowego koncertu znajdziecie tutaj.

OKI w Lubinie: jak było

Co przyniesie nam dopiero rozpoczęty rok? Bankowo kolejne wydarzenia, którymi będziemy mogli się pozachwycać na jego koniec. Bądźcie z nami i sprawdzajcie, czy w naszej ofercie nie ma już czegoś dla was. Wszelkie informacje znajdziecie w tym miejscu!

To oczywiście nie wszystkie najfajniejsze wydarzenia, z jakich zrobiliśmy w 2022 roku relacje. Łapcie wszystkie pod tym linkiem

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone