Czytasz
P.Unity zapowiada album i premierowy koncert

P.Unity zapowiada album i premierowy koncert

P. Unity

P.Unity to sporych rozmiarów funkowy band, który z marszu podbił serca wielu słuchaczy. Po świetnie przyjętej EP-ce Mango przyszedł czas na pełnoprawny debiut.

Premiera płytki Pulp została zapowiedziana na 5 października. Tego samego dnia P.Unity zagrają w klubie Niebo, gdzie po raz pierwszy zaprezentują szeroki przekrój materiału z najnowszego krążka. Sam zespół określa swoją twórczość jako  „fuzję funku, soulu, jazzu, psychodelii i rapu” i ciężko się z tym nie zgodzić. Pulp będzie zawierać 12 nowych utworów, w tym znany już singlowy Milk.

 

Jedynym gościem na debiucie P.Unity będzie Kuba Knap. Warto wspomnieć, że band ma na koncie współpracę m.in. z gigantem jazzu Michałem Urbaniakiem. 10-osobowa formacja jawnie inspiruje się dokonaniami takich artystów, jak George Clinton, Parliament/Funcadelic, Prince czy D’Angelo. Widać to mocno szczególnie w występach na żywo, które zawsze są gwarantem świetnej zabawy i porywającej tłumy energii. Zapomnijcie o nudnych, odtwarzanych 1:1 numerach i braku polotu. Mówisz P.Unity, myślisz totalny sceniczny odlot.

Bilety na premierowy koncert zespołu w warszawskim Niebie dostaniecie za pośrednictwem aplikacji Going. Widzimy się 5 października pod sceną!

Sprawdź też
Nicolas Jaar MORE Unsound Festival online Bartosz Kruczyński

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone