Czytasz
Pohoda Festival ogłasza: Little Big i Tokimonsta w line-upie

Pohoda Festival ogłasza: Little Big i Tokimonsta w line-upie

Pohoda

Słowacki festiwal Pohoda zaprezentował kolejny rzut artystów.

Do tej pory, najmocniejszymi punktami line-upu tegorocznej edycji Pohoda Festival były takie nazwy, jak Mac DeMarco, The Roots, The 1975, Skepta czy Lykke Li. Teraz organizatorzy zrobili im mocną konkurencję w postaci jednego z najbardziej szalonych zespołów ostatnich miesięcy. Do składu imprezy dołączyli właśnie:

Little Big | TOKiMONSTA | Zohra | Čhavorenge | Slovak Radio Symphony Orchestra

Little Big to viralowy fenomen z Sankt Petersburga, który w ubiegłym roku zawojował internet przebojem Skibidi. Klip osiągnął zawrotne 225 mln wyświetleń w serwisie i doczekał się niezliczonej liczby przeróbek, a trzeba zaznaczyć, że kolejne kawałki szalonych Rosjan wcale nie spisują się gorzej. Wystarczy spojrzeć na wyniki Faradenzy, LollyBomb czy Give Me Your Money z gościnnym udziałem Tommy’ego Casha.

Z kolei TOKiMONSTA to doświadczona didżejka i producentka. Obecna na scenie od ponad dekady, a jej EP-ka Creature Dreams była jednym z pierwszych wydawnictw wytwórni Flying Lotusa Brainfeeder i można śmiało powiedzieć, że ukształtowała jej obecne brzmienie. Artystka przyczyniła się mocno do rozwoju beatowej sceny Los Angeles i w trakcie swojej kariery współpracowała m.in. z Andersonem .Paakiem (jeszcze zanim zaczął być sławny), Selah Sue czy z Joyce Wrice i Gavin Turek.

Oprócz wyżej wymienionych gwiazd, na słowackim festiwalu wystąpi artystka o pseudonimie Zohra, a także orkiestra pod przewodnictwem Idy Kellarovej z wyjątkowym symfonicznym projektem.

Pohoda Festival odbędzie się w dniach 11-13 lipca na lotnisku w Trenczynie.

Bilety na festiwal dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone