Czytasz
Trzydziestu trzech artystów zasiliło program Spring Break 2019

Trzydziestu trzech artystów zasiliło program Spring Break 2019

Spring Break

Kilkadziesiąt nowych pozycji w programie festiwalu Spring Break. Sprawdź kogo jeszcze zobaczymy w czasie poznańskiego wydarzenia tej wiosny. 

Wielkimi krokami zbliża się szósta edycja festiwalu Spring Break, który odbędzie się 25-27 kwietnia w kilkunastu koncertowych miejscówkach Poznania. Wśród artystów, którzy pojawią się w czasie tegorocznego wydarzenia wymienić mogliśmy dotychczas m.in. Melę Koteluk, Adama RepuchęSokoła, Normal Echo czy Pejzaż. Dzisiaj organizatorzy Spring Break odkryli kolejne karty, ujawniając trzydziestu trzech (!) twórców, którzy dołączyli do znanego nam już muzycznego składu. 

Zatem kogo jeszcze zobaczymy podczas kwietniowego festiwalu? Największym zaskoczeniem jest chyba projekt HOLAKI, w przypadku którego kojarzone przez Was nazwisko nie jest przypadkowe. To wspólny projekt Mateusza i jego brata Kuby, a także ich ojca Stanisława. Poza tym świetny EABS, Sonar Soul, Cari Cari, grupa Błoto czy Terrific Sunday, który zaprezentuje nam przedpremierowo materiał z ich drugiego albumu i wielu wielu innych… O taneczne klimaty zadbają podczas swoich DJ setów ABC Przygody, Daniel Drumz i Mr KRIME.

Cały wachlarz gatunków, muzyczne świeżynki i dobrze znani, uwielbiani od lat polscy artyści. Tak w skrócie prezentuje się Enea Spring Break 2019. Bilety na wiosenny festiwal możecie kupić w Going. 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone