Czytasz
Tydzień pełen koncertowych ogłoszeń – zobacz, kto przyjedzie niebawem do Polski

Tydzień pełen koncertowych ogłoszeń – zobacz, kto przyjedzie niebawem do Polski

Boy Pablo TNMK The Game Alt J bilety Going.

Święta się zbliżają, a my dostaliśmy w prezencie prawdziwy wysyp koncertowych ogłoszeń. Sprawdźcie, kto w najbliższym czasie zawita do naszego kraju.

Co prawda za chwilę rozpocznie się kalendarzowa zima, ale my już jesteśmy myślami bliżej cieplejszych miesięcy. A to za sprawą kilku dużych koncertowych ogłoszeń, które pojawiły się w tym tygodniu. Bierzcie kalendarze i planujcie wiosenno-letni okres, będzie się działo!

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty? Spraw komuś doświadczenia!

alt-J, 17 lipca, EXPO XXI

Brytyjski zespół założony w Leeds nagrał podczas swojej 13-letniej kariery trzy longplaye. Swego czasu bardzo popularni w Polsce i na świecie – fani mainstreamowego indie popu z pewnością znają An Awesome Wave i This Is All Yours na pamięć. Ostatni album grupy ukazał się dwa lata temu – może to już czas na nowe utwory?

Boy Pablo, 13 marca, Praga Centrum

Jeśli kochacie Maca DeMarco, Gusa Dappertona czy Phuma Viphurita, pokochacie również Boya Pablo. Tak wyluzowanego, bezpretensjonalnego i radosnego indie grania ze świecą szukać. Sympatyczny Norweg o chilijskich korzeniach zagra w Polsce już w połowie marca. Bilety do kupienia już od 13.12 (piątek). Odliczamy dni!

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020, 11-14 czerwca, Strefa Kultury

O dzisiejszym ogłoszeniu TNMK napisaliśmy już wszystko, więc nie będziemy się powtarzać. Powiemy tylko, że jest na co czekać!

Więcej festiwali? Nie ma problemu – znajdziesz je w naszej dedykowanej selekcji!

The Game, 28 lutego, Progresja

The Game chyba mocno polubił Polskę, bo od kilku lat wpada do naszego kraju regularnie. “Jeszcze nie zgred, już nie małolat” jest autorem jednego z najlepiej sprzedających się albumów w historii rapu – multiplatynowego The Documentary z 2005 roku. Po niezwykle głośnym debiucie, raper z Compton nagrał jeszcze 7 studyjnych krążków. Podczas wizyty w Warszawie nie zabraknie największych hitów, jak i nowszych numerów artysty. Szykuje się nostalgiczna podróż!

Wisłoujście, 21-23 sierpnia, Twierdza Wisłoujście

Na razie jeszcze bez lajnapu, ale o ten możemy być spokojni. Do nadmorskiej Twierdzy Wisłoujście powróci techno, house i elektro. Tylko polskie artystki i polscy artyści, piękna scenografia i beztroski taniec.

Too Many Zoos, 19-20, 26 maja, Progresja/Klub Kwadrat/Studio Panika

Trio Too Many Zoos wpadnie do Polski na trzy koncerty. Hip-hopowa formacja wystąpi w Warszawie, Krakowie i w Gdańsku. Ich początki sięgają ulicznego grania i występów w nowojorskim metrze. Sami o sobie mówią, że grają brasshouse, czyli buntowniczą mieszankę jazzu, rapu, house’u i innej elektroniki. Jak to cudo brzmi na żywo, przekonamy się już w maju!

Bilety na powyższe wydarzenia dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone