Czytasz
PLAYLISTA: Święty Bass dzieli się swoimi ulubionymi bangerami

PLAYLISTA: Święty Bass dzieli się swoimi ulubionymi bangerami

Święty Bass, czyli Miły ATZ i Phunk’ill, wracają na warszawskie parkiety w wielkim stylu wraz z cyklem REAL RAVERS!

Święty Bass to duet Miłego ATZ i Phunk’illa. Panowie dbają o to, by polska publika baunsowała do tanecznych szlagierów z UK. W ich arsenale znajdziecie wszystko od 2stepu, przez garage, dubstep, grime, aż po DnB. Dodatkowym smaczkiem są spontaniczne wjazdy Miłego na majk.

Z okazji zbliżającej się imprezy w Pradze Centrum, która odbędzie się już 8 kwietnia, podzielili się z nami swoimi ulubionymi bangerami. Sprawdźcie, te parkietowe bomby.

święty bass
Święty Bass

Sammy Virji, MPH – Get Dumb

Klasyczny imprezowy zaganiacz, pomimo, że nadal dość świeży! Nie ma imprezki Świętego Bassu bez tego numeru. Gdy pojawia się na decku u Phunkilla, zazwyczaj zwiastuje to kulminacyjny moment jechanki.

Bluetoof – That Got Dark (Interplanetary Criminal remix)

Esencja podziemnego brytyjskiego soundu prosto z Manchesteru na oldskulowej przewózce. Gratka dla prawdziwych rejwerów, którzy lubią głębokie basy i na szybkich tempach. Takiego cacka to aż żal nie zagrać z placka! 

Zero, Window Kid – Boozy

Kolejny numer, który stali bywalcy Świętobasowych imprez znają i szanują. Uwielbiamy dobre rapowanki na bassline’owych zaganiaczach, zwłaszcza, gdy same intro utworu generuje dziurę pod djką w wiadomym celu.

Notion – Danger

Ostatni numer z najświeższego albumu producenckiego naszego gościa! Pomimo wielu genialnych utworów, ten idealnie wpisuje się w nasz koncept. Zwłaszcza po godzinie 3:00 gdy ekipa na parkiecie już nie ma skrupułów a my litości.

Sprawdź też
Premiery rapowe luty 2024

Coco, Alcemist – Stan Smith

Za każdym razem przychodzi ten moment, gdy przyśpieszamy tempo, choćby na chwilę. Ten numer to idealny drum n’ bassowy banger by zacząć rozkręcać kończyny do 170BPM. Przy okazji wprowadza nutkę melancholii w tym całym klubowym zamieszaniu. 

Chris Lorenzo, The Streets – Take Me as I Am

Uwielbiamy grać ten numer pomimo, że ma już 3 lata, ciągle robi dobrą robotę na imprezach i w naszych furach. Może przez uniwersalny przekaz w tekście? Jeśli nie to na pewno przez fakt, że harczy jak zły. To jest właśnie nasz sound i musisz brać nas takich albo opuścić lokal.

DJ Hybrid – What Else

Eeeee yooo! all of my junglists fam! Badajcie tego skowyrnego tjuna! Zazwyczaj w końcowych fazach imprezy ATZ przypomina sobie o swoich połamanych korzeniach i namiętnie częstuje publikę rytmami, przy których nawet Rafał Maserak by połamał giry. I to wbrew pozorom, wcale nie w celu czyszczenia parkietu z niedobitków.

ŚWIĘTY BASS X NOTION W PRADZE CENTRUM JUŻ 8 KWIETNIA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone