Czytasz
Żabson i Young Igi nadciągają – Amfisbena opanuje Polskę!

Żabson i Young Igi nadciągają – Amfisbena opanuje Polskę!

Dwugłowy wąż nawiedzi 8 miast w Polsce – trasa Amfisbeny rozpoczyna się już 12 marca w Gdańsku.

Nowy projekt Young Igiego i Żabsona od początku owiany był aurą tajemnicy i wyjątkowości. Od enigmatycznych reklam z zamaskowanymi raperami, które pojawiły się w Warszawie, aż po fakt, że raperzy zrobili coś, co wymyka się współczesnym standardom rynku. Żabson i Igi wypuścili od razu 8 kawałków z albumu, zamiast powoli odsłaniać karty kolejnymi singlami. Mimo tego, materiał od razu po premierze rozbił bank streamingowych odsłuchań. A to dopiero połowa płyty – kolejne 8 tracków ma się ukazać w marcu. Kto, jak nie Żabson oraz Igi może sobie pozwolić na taką ekstrawagancję?

Amfisbena – trasa koncertowa startuje już w marcu

Status obu raperów powoduje, że mogą po prostu bawić się muzyką – bez przejmowania się jakimikolwiek prawami rynku. A najlepiej świadczą o tym same kawałki. Pełno w nich eksperymentowania, czystej zabawy nawijką i psychodelicznego vibe’u. I właśnie taką jazdą bez trzymanki ma być Amfisbena Tour – trasa koncertowa w 8 miastach Polski.

amfisbena
Amfisbena

Raperzy zapowiadają pełen wizualnych fajerwerków, szalone show, na którym usłyszycie zarówno premierowy materiał Amfisbeny, jak i ich ostatnie solowe hity. Czy to najgorętszy rapowy duet w tym roku? Bez wątpienia, choć panowie czasem wolą coś zamrozić.

Amfisbena – Icey

Trasa koncertowa Żabsona i Igiego – Amfisbena rusza już w marcu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone