Czytasz
Festiwalowe ogłoszenia, trasy polskich artystów i piękne teledyski. Jak minął nam ten tydzień?

Festiwalowe ogłoszenia, trasy polskich artystów i piękne teledyski. Jak minął nam ten tydzień?

Kevin Gates tydzień Going. bilety koncerty imprezy

Co przyniósł nam kolejny styczniowy tydzień? Ogłoszenia koncertowe, zapowiedzi nowych albumów i weekendowe wydarzenia, na których wypada się pojawić.

Co prawda, styczeń nie jest miesiącem wyjątkowo obfitym w duże koncerty i głośne wydarzenia. Początek tego miesiąca wyglądał jednak całkiem przyzwoicie, szczególnie pod kątem newsów i nowości. Zebraliśmy wszystko w jednym miejscu, enjoy!

Najważniejsze koncertowe ogłoszenia

Zacznijmy od ogłoszeń festiwalowych. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto oprócz Vladimira Ivkovica pojawi się na Tauron Nowa Muzyka Katowice to sprawdźcie nasz newsowy tekst. Nowości ogłosili również ludzie odpowiedzialni za Goadupa Festival – Egodrop Festival odbędzie się w połowie lipca, sprzedaż karnetów ruszyła w tym tygodniu, a my poznaliśmy póki co cztery didżejskie nazwiska, które rozkręcą tę psytrance’ową imprezę.

Kontynuujemy dobrą passę jeśli chodzi o ogłoszenia tras polskich artystów. Bracia Kacperczyk, czyli najbardziej alternatywni z artystów SBM Label, znani i lubiani Clock Machine – oni dołączyli m.in. do Sokoła, Bedoesa, schaftera czy Ralpha Kaminskiego. Głośne nazwiska na solowych występach w Polsce? Kevin Gates, Teki Latex, Pangaea czy Bexey to najciekawsze z ogłoszeń w ostatnich dniach.

Najciekawsze wideoklipy

W piątek wpadł kolejny teledysk od Otsochodzi. Numer z Young Igim jest kolejnym singlem promującym nadchodzący album “2011”. Z rodzimej rap gry – nowym obrazkiem pochwalił się Kabe, który jest nowym nabytkiem Stoprocent, a jego płytka “Albinos” została przyjęta bardzo ciepło.

Ze światowego topu – nowości od takich artystów, jak Rosalia, Porches, Sudan Archives (piękny występ w Colors Show), Sega Bodega oraz wyjątkowy (Sandy) Alex G. Intensywnie!

Sprawdź też
Kacperczyk

Kilka koncertów weekendu, na których trzeba być

Co polecamy robić w najbliższy weekend? Co prawda warszawskie koncerty dwóch polskich zespołów – EABS i Kamp! – są już wyprzedane, ale wciąż są to wyróżniające się momenty końcówki stycznia. Natomiast na trzy imprezy – katowicką z Catz ‘N Dogz, wrocławską z Bok Bok-iem i stołeczną, podczas której stery przejmie ekipa z Kijowa, wejściówki wciąż są dostępne. Jeśli jeszcze ich nie macie, to czym szybciej radzimy nadrobić zaległości!

czytaj dalej: Carpigiani, przegląd twórczości King Krule’a


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone