Czytasz
Koncertowa krakowska jesień z Front Row Heroes

Koncertowa krakowska jesień z Front Row Heroes

green zoo

Pod względem muzycznym, najbliższe tygodnie w Krakowie zapowiadają się niezwykle ciekawie. Nadchodzi cykl koncertów Front Row Heroes, który do stolicy małopolski przyciągnie najlepszych niszowych twórców z całego globu. 

Front Row Heroes dołożyło wszelkich starań, by w nadchodzącym sezonie jesiennym, spragnieni ciekawych muzycznych doświadczeń mieszkańcy Krakowa nie czuli się w żaden sposób zaniedbani czy pominięci. Dzięki temu, ukazała się przed nami perspektywa kilku naprawdę wyjątkowych koncertów. Maraton rozpocznie się 29 września w Klubie RE występem Magic Island. Właśnie to miejsce stanie się epicentrum jesiennych spotkań z artystami, wśród których możemy spodziewać się także m.in. Red Bugs, Girls Names, The Beths czy Grand Prix


Największą siłą Front Row Heroes jest wybór nietuzinkowych muzyków, za którymi stoją ciekawe historie, podejście do świata i własnej twórczości. To sprawia, że każdy kolejny live będzie totalnie inną przygodą, która dostarczy nam zupełnie różnych doznań i emocji. Siedem planowanych koncertów możemy przyrównać do siedmiu krótkich podróży w dalekie zakątki, którym towarzyszą ciekawe rytmy i niebanalny anturaż. Niezapomniane będzie spotkanie z grupą Girls Names. Pochodzący z Belgradu zespół bezustannie zaskakuje wszechstronnością swojej twórczości. Każde kolejne wydanie, każdy numer na płycie jest kompletnie odrębną historią. Od romantycznych, melancholijnych dźwięków, po mocne, agresywne gitarowe brzmienia. Tak szeroki jest wachlarz serwowanych nam przez Serbów kawałków. Polskim akcentem na festiwalu będą koncerty reprezentantów kolektywu Enjoy Life – 6 października usłyszymy m.in. Sierść, julka ploskiego i Wielkiego Huja. To charyzmatyczne grono jest gwarancją skrajnych muzycznych przeżyć i emocji.

Wspomniany już koncert otwierający festiwal będzie spotkaniem z Emmą Czerny, pochodzącą z Kanady wokalistką znaną jako Magic Island. Jej twórczość to oniryczne, elektroniczno-dream-popowe utwory, opatrzone ciekawymi tekstami. W ubiegłym roku Emma wydała swój debiutancki album “Like Water”, w którym zebrała utwory nagrywane przez dwa lata. Autentyczność i wrażliwość artystki robi wrażenie, a także przekłada się też na jej występy live, dlatego powinniście pojawić się w Klubie Re i zobaczyć to na własne oczy.

Wśród artystów, którzy pojawią się na wydarzeniach FRH nie da się wyłonić najważniejszego czy najciekawszego. Każde nazwisko z listy zaproszonych tam twórców przywołuje jak najbardziej pozytywne emocje i skojarzenia, dlatego nie powinniście przegapić żadnego koncertu. Widzimy się w Krakowie!
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone