Czytasz
Jesień w P23 – wybieramy najciekawsze wydarzenia

Jesień w P23 – wybieramy najciekawsze wydarzenia

P23

Okres powakacyjny może wydawać się nieco smutny i przygnębiający. Pogorszająca się pogoda i powrót wielu obowiązków, które w czasie lata odeszły w zapomnienie, przyprawiają o nieciekawy nastrój. Ratunkiem mogą okazać się imprezy organizowane przez najlepsze polskie kluby. Sprawdźcie co czeka Nas już niebawem w katowickim P23!

P23 to miejscówka, która dzięki organizacji doskonałych wydarzeń na najwyższym poziomie, wyrobiła sobie renomę znaną w całym środowisku muzycznym. Grają tu najlepsi DJ-e z całego świata, a industrialne przestrzenie tego miejsca regularnie przyciągają masę ludzi spragnionych tańca i doskonałej zabawy. Jak wygląda końcówka lata i początek jesieni w tym katowickim klubie?

W zapowiedziach wydarzeń pojawiają się naprawdę mocne nazwiska, takie jak Helena Hauff, Paula Temple, Cleric, czy Vitalic. Pierwsza z nich wystąpi w Katowicach już 8 września. Set tej niemieckiej DJ-ki i producentki budzi niemałe zainteresowanie z racji tego, że na początku sierpnia Helena wydała kolejną płytkę – „Qualm”. Będzie to uczta dla wszystkich spragnionych nieco oldschoolowych, acidowych i industrialnych brzmień.

Fani intensywnych, drum’n’bassowych muzycznych doświadczeń, mogą odnaleźć się podczas seta DJ-a Aphrodite – tworzącego od 20 lat drumową muzykę lub Dax J. Ten pochodzący z Londynu producent i DJ, a także właściciel wytwórni znany jest z niezwykle mocnych brzmień. W 2016 roku znalazł się pośród 100. najlepszych DJ-ów na liście stworzonej przez Resident Advisor – to wystarczający powód by pojawić się 5 października w P23 i poczuć tę energię na żywo.

Dla pewnego kontrasu w stosunku do techno i drum’n’bassu warto przejść się na Vitalica. Francuz tworzący muzykę elektroniczną od przeszło dwudziestu lat, jest absolutną ikoną muzyki klubowej. Tworzy oldschoolowe kawałki łączące w sobie klasyczne elektro czy disco. Wszystko utrzymane jest w bardzo pozytywnych klimatach, można mieć wrażenie, że Pascal Arbez-Nicolas, bo tak brzmi jego prawdziwe imię, puszcza oczko do słuchaczy i sam doskonale bawi się tworząc swoją muzykę. Vitalic zawładnie parkietem 20 października. 

 

Przypominamy też o pierwszej edycji festiwalu Upper, którego line-up prezentuje się bardzo obiecująco. Wsród ogłoszonych do tej pory artystów znajdziecie m.in. Cremation Lily, Xosar, Acronym czy Willow. Bilety na wszystkie wydarzenia odbywające się w P23 znajdziecie w aplikacji Going. Do zobaczenia w Katowicach!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone