Czytasz
OKI z kolejnym singlem i tracklistą – “PRODUKT47” coraz bliżej

OKI z kolejnym singlem i tracklistą – “PRODUKT47” coraz bliżej

oki produkt47

OKI nie zwalnia tempa. “Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki” to trzeci już singiel promujący najnowszy album, który swoją premierę będzie miał już 10 czerwca.

Od wypuszczenia debiutanckiego 47universe OKI trzęsie rapową sceną. Jego charakterystyczny dynamiczny styl nawijania znalazł setki tysięcy fanów. OKI rozwija się w oszałamiającym tempie i z każdym kolejnym projektem wskakuje na wyższy level. Jak rapuje w najnowszym kawałku: nie wiem, kto nagrywał za mnie każdy projekt / to były tylko wersje testowe. Jaki będzie Produkt47?

OKI PRODUKT47

Promocyjna machina ruszyła wraz z opublikowaniem Jeżyka. W tym typowym dla siebie singlu OKI popisywał się swoim ekwilibrystycznym flow, dystansem i ciekawym poczuciem humoru. Utwór robi również wrażenie pod kątem muzycznym – dzieje się w nim wiele: zaskakujące wyciszanie bitu buduje ciekawą dynamikę, a ciągłe modulowanie głosu przez OKI-ego wkleja się w podkład jak plaster.

Potem przyszła pora na prawdziwy hicior. Jakie to uczucie? to funkowa bomba, która ukazuje nowe wcielenie OKI-ego. Raper wielokrotnie udowadniał, że umie odnaleźć się również na bardziej wyczilowanych bitach, ale tu przeszedł samego siebie. Jego wokal w akompaniamencie przepełnionej groovem gitary nie pozwala wysiedzieć w bezruchu. Jakie to uczucie? to prawdopodobnie najbardziej przystępny utwór w jego karierze, który z pewnością znacznie powiększył jego grono odbiorców.

OKI PRODUKT47

Wypuszczone dziś Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki to z kolei powrót do sprawdzonej formuły. Przyjemnie sunący bass i melodyjny refren zachęcają OKI-ego do stylowego płynięcia po bicie. Wrażenie robi również klip autorstwa H D S C V M, i cudny podkład w wykonaniu @atutowego. Wypuszczone single potwierdzają, że nadchodzący projekt będzie bardzo zróżnicowany. Świadczy o tym także bardzo ciekawa lista gości.

Sprawdź też
Young Igi

Kinny Zimmer jak harcerz i kolczasty OKI – najbardziej odjechane stylówy raperów

OKI I JEGO PRODUKT47 JUŻ 10 CZERWCA!

oki produkt47
PRODUKT47 – TRACKLISTA

Produkt47 będzie pierwszym solowym albumem od czasu 77747 Mixtape, które ukazało się w 2020. Ubiegły rok zleciał OKI-emu na koncertowaniu z niezwykle udanym projektem OIO. Premiera płyty już 10 czerwca! Teraz pora na solową trasę!

PRODUKT47 TOUR – KUP BILETY

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone