Czytasz
Tajemnice telepatii, sztuczna inteligencja i fascynujące psychodeliki – rusza Festiwal Wibracje 3.0

Tajemnice telepatii, sztuczna inteligencja i fascynujące psychodeliki – rusza Festiwal Wibracje 3.0

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się poświęcony wiedzy alternatywnej Festiwal Wibracje. W ciągu czterech dni, w przyjemnych okolicznościach przyrody, organizatorzy przygotowali dla uczestników ponad 200 godzin wykładów i warsztatów.

Głównymi tematami, wokół których skupia się Festiwal Wibracje są rozwój duchowy i osobisty, ekologia, szamanizm, permakultura, medycyna holistyczna i praca ze swoim ciałem. Jaracie się tematem psychodelików, ale nie wiecie, jak do tego podejść? A może telepatia to wciąż dla Was czarna magia? UFO, przepraszam, ŻE CO? Dlatego właśnie przybliżamy Wam to poniżej, a na własnej skórze przekonacie się wybierając się na Wibracje!

Naturalne środki psychoaktywne w dawniej i dziś.

Ludzie odurzali się od zarania dziejów, a rośliny posiadające substancje psychoaktywne towarzyszą człowiekowi od zawsze. Niektórzy nawet twierdzą, że to one były głównym czynnikiem w ewolucji człowieka. Często stosowane są w celach terapeutycznych, aby lepiej poznać siebie i otaczający nas świat, znaleźć odpowiedź na problemy. Prowadzący Jakub Babicki opowie o naturalnych roślinach wyrastających prosto z Ziemi, które są w stanie wchodzić w interakcję z ludzkim systemem nerwowym, wydobywając z niego nieszablonowe informacje poprzez poszerzenie percepcji. Interesują go przede wszystkim związki naturalne substancje, które oddziałują na układ nerwowy, świadomość i układ krążenia.

Sztuczna inteligencja, edycja genów: jak najbliższe lata zmienią świat, w którym żyjemy.

Temat sztucznej inteligencji stał się już nierozłączną częścią naszego życia, dlatego też nie może zabraknąć go podczas tego festiwalu. Prace nad podmianą genową zaczęły się już kilka lat temu, a dzięki niej możemy nie tylko likwidować wrodzone choroby genetyczne, ale również zmieniać swój wygląd, inteligencję i cechy charakteru. Doktor socjologii Grzegorz Lindenberg odpowie na pytania w jaki sposób sztuczna inteligencja zmieni nasze życie w perspektywie najbliższych lat oraz jakie są granice modyfikowania ludzkiego DNA.

Telepatia – stadium zjawiska i znaczenie.

Telepatia – czym jest i jak ją rozumieć? Pewnie wiele osób doświadczyło kiedyś z drugą osobą sytuacji, której pomyślały o czymś lub kimś w tym samym momencie. Bądź sytuacji, w której pomyślały o jakieś osobie, a ona do niej zadzwoniła w dosłownie w tej samej chwili. Mariusz Brzoskowski – trener rozwoju osobistego i duchowego opowie o swoich doświadczeniach telepatycznych, jakie korzyści płyną z tej techniki duchowej oraz w jaki sposób uczyć się jej bezpiecznie i skutecznie.

Festiwal Wibracje artykuł Going. telepatia psychodeliki

Cywilizacje pozaziemskie, UFO – fakty i mity.

Nie trzeba być filozofem, żeby choć raz w życiu zastanawiać się czy istnieje życie poza Ziemią. Wątek bardzo często pojawiający się literaturze oraz w filmie – zwykle w kinie apokaliptycznym, psychologicznych dramatach lub pokręconych horrorach. Podczas tego wykładu, Robert Bernatowicz – polski dziennikarz zajmujący się tematem ufologii od początku lat 90. opowie o zjawiskach NOL, o statystycznym prawdopodobieństwie istnienia innych cywilizacji, o tym co ich pojawienie publicznie mogłoby spowodować.

Koncert kamertonów.

Spotkanie obszarów dźwięku i rozwoju osobistego. Kamerton to przyrząd o konkretnych częstotliwościach służący do strojenia instrumentów. W myśl zasady, że wszystko jest wibracją, a jest nią głównie dźwięk, możemy za pomocą kamertonów dostroić siebie i otoczenie do odpowiednich częstotliwości. Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia. W tym wypadku częstotliwość nie działa tylko „przez ucho“. Fizyczna fala wchodzi bezpośrednio w ciało. Dociera do samych komórek ciała bardzo szybko i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, którymi są m.in. powięzi, mięśnie czy sam łańcuch DNA. Podczas festiwalu odbędą się dla koncerty kamertonowe w wykonaniu dr Sylwii Nadgrodkiewicz.

Festiwal Wibracje artykuł Going. telepatia psychodeliki

Ekowioska Damanhur – muzyka roślin.

Formica
Corandiolo zaprezentuje 44 lata historii Damanhur, największej Federacji Wspólnot Duchowych w Europie z własną konstytucją, kulturą, sztuką, walutą, szkołami i jedną z jej najważniejszych konstrukcji: Świątynią Ludzkości. To niezwykłe, podziemne dzieło sztuki i architektury całkowicie wykopane ręcznie w sercu góry, poświęcone przebudzeniu boskiej iskry obecnej w każdym człowieku. Od 1970 roku Damanhur utrzymuje komunikację ze światem roślin i stworzył instrument zdolny do dostrzegania zmian oporu elektrycznego z powierzchni liści roślin do systemu korzeniowego i przekładał je na dźwięki. Rezultatem tych badań jest niesamowite doświadczenie głębokiego kontaktu ze światem roślin, który pozwala każdemu na interakcję z nimi na zupełnie innym poziomie.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone