Czytasz
Samozwańczy król gqomu i rosyjska nadzieja elektropopu wśród pierwszych artystów Upper Festival 2019

Samozwańczy król gqomu i rosyjska nadzieja elektropopu wśród pierwszych artystów Upper Festival 2019

Upper Festival Going. kup bilet P23

Zeszłoroczna edycja Upper Festival obfitowała w znakomite nazwiska ze świata elektroniki. Organizatorzy właśnie odsłonili pierwszych artystów, którzy zagrają w ostatni dni sierpnia w P23.

Ona – niezwykle utalentowana producentka o pięknych wokalu i oszałamiającym talencie. On – samozwańczy król gqomu nazywanego afrykańskim housem. Kedr Livanskiy i DJ Lag zagrają na tegorocznym Upper Festivalu. Oprócz nich, do Katowic przyjadą: mistrz klimatycznego grania rodem z UK Andy Stott oraz trójka zafascynowana electro – duet Detroit in Effect oraz Anthony Rother.

Premierowe ogłoszenie Uppera wygląda naprawdę solidnie! DJ Lag jest wschodzącą gwiazdą południowoafrykańskiej sceny klubowej i w zasadzie wystarczy tylko czekać na pełną eksplozję jego talentu. Z kolei urodzona w Moskwie Kedr Livanskiy zachwyca słuchaczy idealnym połączeniem przebojowości, wyrazistego wokalu i tanecznego wajbu. W tym roku artystka wydała nowy album, który spokojnie dorównuje debiutowi. Jeśli jeszcze nie słuchaliście – obowiązkowo do nadrobienia, odpalcie sobie Your Need, a nie będziecie się mogli od niego uwolnić!

Idąc dalej – legenda eksperymentalnej elektroniki, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Andy Stott to człowiek-instytucja i jeden z najważniejszych reprezentantów sceny undergroundowej. U producenta z Manchesteru od 3 lat cisza, jak makiem zasiał – nowy albumik siadłby idealnie, a my nie obrazimy się za świeży materiał na żywo. Andy musisz!

Last but not least – panowie, którzy doskonale wiedzą, jak grubo jechać z tłumem. Elektro i techno w najczystszej, pierwotnej formie, a to wszystko dzięki Anthony’emu Rotherowi i Detroit in Effect. Rother to prawdziwy mastermind tego gatunku – ma na swoim koncie kilkadziesiąt wydawnictw, a najnowsze z nich, Closing The 3rd Eye / Synthesizer Music Vol​.​ II, ukazało się w tym roku. Powiemy tylko tyle – gruba akcja!

Prawilnie przypominamy, że do katowickiego P23 wpadamy w dniach 30-31 sierpnia. Właśnie wtedy odbędzie się trzecia edycja Upper Festival.

Bilety na tegoroczny Upper Festival złapiecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone