Czytasz
Louis Tomlinson – kierunek Łódź! Ostatnia prosta przed koncertem [MAMY BILETY]

Louis Tomlinson – kierunek Łódź! Ostatnia prosta przed koncertem [MAMY BILETY]

Louis Tomlinson już 13 kwietnia zagra koncert w Atlas Arenie, promując swój debiutancki album Walls. Dzień później wystąpi w Poznaniu.

Wielka trasa po całym świecie, w którą wyruszył Louis Tomlinson, w końcu zaliczy pierwszy wyczekiwany przez nas wszystkich przystanek – Łódź! Tomlinson to obok Harry’ego Stylesa jedyny były członek grupy One Direction, który osiągnął tak ogromny sukces solowy. Na początku 2020 roku wokalista wydał swój pierwszy solowy album pt. Walls. Po wielu pandemicznych trudnościach w końcu usłyszymy go na żywo podczas koncertów w Polsce. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie wiecie – Louis Tomlinson 13 kwietnia odwiedzi Łódź, a dzień później – Poznań.

Louis Tomlinson – Łódź

Fani i fanki muzyka to społeczność jedyna w swoim rodzaju. Wiedzą nie tylko to, czy Louis Tomlinson ma dziecko, ile ma lat itp., lecz także… wspierają się w pracach domowych i nauce.

Więcej o fandomach Louisa i innych gwiazd przeczytasz tutaj

Uwaga, dla wszystkich fanów i fanek Tomlinson mamy ważne info – bilety na koncert Louis Tomlinson – Atlas Arena (Łódź) są jeszcze dostępne w Going.

W naszym kraju artysta również ma rzeszę oddanych fanów i fanek. Jeśli macie co do tego wątpliwości, wystarczy, że powiemy tylko tyle – powstała nawet specjalna grupa na FB dotycząca łódźkiego koncertu (aktualnie liczy ponad 2,5 tysiąca osób). To wszystko sprawia, że koncerty w Polsce będą bezprecedensowym wydarzeniem. Po raz pierwszy Łódź zaleje masa osób, które łączy jedna osoba – Louis Tomlinson. Jak gwiazdor odwdzięcza się swoim miłośnikom za ich oddanie? Sprawdźcie w artykule poniżej:

tomlinson łódź
Louis Tomlinson w ostatnim czasie grał w wielu miastach w USA. Fot. Facebook

Louis Tomlinson – Łódź. Jeszcze nie masz biletu?

Wygląda na to, że muzyk docenia wsparcie swoich Louies. Jedno jest pewne – my też okażemy mu dużo miłości podczas koncertów w Polsce!

Sprawdź też

Trasa do tej pory jest niesamowita! Nie wiem, jak wam dziękować za wasze wsparcie.

Louis Tomlinson, Twitter

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone