Czytasz
Jakie koncerty i inne wydarzenia streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i inne wydarzenia streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Smolasty Empik Fertile Hump stream online koncerty weekend co robić zostań w domu

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty, kino online czy improwizacja – dla każdego coś się znajdzie!

Docs Against Isolation, do 17 maja

Ostatnia szansa, żeby zobaczyć online dokumenty prezentowane w ramach Millenium Docs Against Gravity. W programie znajdziecie jeszcze taki filmy, jak m.in. Genesis 2.0, Szukając Jezusa, Zjadanie Zwierząt czy Świadkowie Putina. Odpalcie sobie Docs Against Isolation, macie czas do niedzieli!

Salata2205 post release-party (charity stream for Maciek), 14 maja

Ważny komunikat – Maciek miał poważny wypadek i niestety został sparaliżowany od pasa w dół. Aby umożliwić mu powrót do normalnego życia, zapewnić mu dostęp do rehabilitacji, dostosować mieszkanie na potrzeby niepełnosprawności, musimy wesprzeć go finansowo. W międzyczasie przesłuchajcie sobie składankę, na której udzielają się m.in. Hubert Zemler, Avtomat, John Object czy Paszka, zrzucajcie się, a my widzimy się w czwartek!

Fertile Hump • live stream • Sharing is Caring Events, 15 maja

Soczyste melodie, sążniste gitary i czysta, nieskrępowana niczym energia. Czyli mniej więcej to, co usłyszymy w piątek dzięki Fertile Hump i No Problem. Aha, jakby co, to w sobotę, w tym samym miejscu wystąpi Warszawskie Combo Taneczne. Słuchajmy, oglądajmy i pomagajmy!

BAS.195C, 16 maja

Kolejny stream ekipy BAS-u, na którym zagrają dzuma, śliczna buzia i Julek Ploski Premium. My w to wchodzimy, a Wy?

KINO MSN #7 Wojciech Bąkowski i Artur Żmijewski, 14 maja

Jedne z najlepszych momentów #Hot16Challenge2 to prześmiewcze wrzutki od Nagrobków i Wojciecha Bąkowskiego. Tak czy inaczej, warto wziąć udział w kinie MSNu, bo oprócz filmu Bąkowskiego (Analiza wzruszeń i rozdrażnień. Część 2), będzie też dzieło innego ważnego polskiego artysty – Plan B Artura Żmijewskiego (nie, nie Ojca Mateusza).

Wojtek Mazolewski & Joanna Duda, 16 maja

Po raz kolejny zapraszamy Was na wyjątkowy koncert online organizowany wspólnie przez Mazdę i Klub SPATiF w ramach cyklu #WMoimStylu. Dotychczasowe występy tria Shofar, Skubasa czy duetu Sza-Za potwierdziły tylko, że w kategorii muzycznych streamingów jest to warte uwagi doznanie. W sobotę Wojtek Mazolewski i Joanna Duda, bądźcie!

Smolasty – premiera online, 15 maja

A w piątek z przyjemnością posłuchamy tego, co ma do powiedzenia o swojej najnowszej płycie Pełnia Smolasty, który odpowie na pytania Filipa Antonowicza w kolejnym odcinku #premieryonline Empiku. Tune in!

Czelostrim: Ka-meal/Jutro/Madkid, 15 maja

Sprawdź też

Należymy do ścisłego grona fanów Czeluści i jeśli tęsknicie za imprezami tego kolektywu, to koniecznie włączcie piątkowy stream. Zagrają Ka-meal, Jutro i Madkid, będzie bassik, będzie masowanko!

RädioMeister – ZuzaOK, 17 maja

Codzienna dawka tanecznej elektroniki od didżejskiej ekipy RädioMeister trwa w najlepsze. W najbliższy weekend zagrają m.in. Kovvalsky i ZuzaOK, zapiszcie to sobie w notesach!

Stand-up Online 6: Szumowski/Borkowski/Zalewski i inni, 16 maja

A na koniec niedzielna dawka śmiechu i niewybrednych żartów, czyli szósta odsłona stand-upu online. Usiądźcie wygodnie i zaczynamy!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone