Czytasz
Ruszyła sprzedaż karnetów na Undercity 2019

Ruszyła sprzedaż karnetów na Undercity 2019

Undercity

3 listopada na Torwarze zagrały największe gwiazdy techno i house’u: od Adama Beyera, poprzez Honey Dijon, aż do Dixona czy Kollektiv Turmstrasse. Undercity Festival to nowa jakość na mapie miejskich festiwali i właśnie doczekaliśmy się pierwszych biletów na przyszłoroczną edycję.

Jeszcze bez ogłoszeń, ale z możliwością kupienia karnetu w limitowanej, atrakcyjnej cenie. Bawiliście się świetnie na tegorocznej edycji Undercity? Możecie już nabyć bilety na przyszły rok. 

Halowy festiwal skupiony na muzyce elektronicznej okazał się wielkim sukcesem. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak wspaniale wyprodukowanego wydarzenia o tym rozmiarze. Ogromne wrażenie robiły instalacje świetlne, aranżacja scen i poszczególnych sal. Fani techno i innych gatunków mogli cieszyć się nie tylko najwyższej jakości muzyką, ale również oprawą, która dorównywała tym światowym brzmieniom w każdym możliwym aspekcie.

Bilety Fan Tickets dostępne są w aplikacji Going. Przypominamy, że na pierwszej odsłonie Undercity zagrali m.in. Honey Dijon, Dixon, Jacques Greene, Nastia czy Adam Beyer. W 2019 roku festiwal odbędzie się 2 listopada, ponownie na Torwarze.

cover photo: Zuzanna Sosnowska

Sprawdź też

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone