Czytasz
JIMEK zbiera DREAM TEAM i przedstawi HISTORIĘ POLSKIEGO HIP HOPU na żywo

JIMEK zbiera DREAM TEAM i przedstawi HISTORIĘ POLSKIEGO HIP HOPU na żywo

To złota era dla polskiego rapu. Nowe twarze cieszą się sukcesami o nieziemskiej skali. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie ciężka praca ich poprzedników. JIMEK docenia jednych i drugich dlatego szykuje wielkie podsumowanie historii polskiego hip-hopu. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

JIMKA od początku kariery ciągnęło do rapu. I poniekąd to właśnie tej fascynacji zawdzięcza największy przełom w swojej rozpoznawalności. Historię o remixie utworu Beyoncé zna już chyba każdy, ale nie sposób o niej nie wspomnieć opowiadając o resume Radzimira Dębskiego. Tak samo jak o legendarnym już koncercie symfonicznym, w ramach którego zebrani mogli usłyszeć jego interpretacje największych klasyków zagranicznego rapu w tym utwory Kendricka Lamara, Tupaca, A Tribe Called Quest, Jaya-Z czy 50 Centa.

Oczywiście, JIMEK tworzył także symfoniczny grunt pod wokale polskich raperów. We współpracy z Miuoshem i NOSPR zrealizował w 2015 projekt JIMEK X MIUOSH X NOSPR. Wykonanie okazało się być totalnym hitem. Nagranie z tego wyjątkowego koncertu w rozeszło się w rekordowej liczbie.

Przyszła więc pora na jeszcze bardziej epickie przedsięwzięcie! JIMEK: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU to wydarzenie, które będzie wielkim świętem dla rapowej społeczności w naszym kraju. Zakrojony na szeroką skalę event ma na celu ukazanie rozwoju najbardziej popularnego obecnie gatunku muzycznego. 70-osobowa orkiestra i wyjątkowi goście reprezentujący młodą gwardię i weteranów sceny zadbają by muzyczna jakość stała na najwyższym poziomie. To piękna laurka dla polskiego rapu, na jaką ta społeczność bez wątpienia zasługuje. Hip-hop ponad podziałami. Jedna miłość w nawijaniu zwrotek do bitów. Czego chcieć więcej?

mat promocyjne

Posiadacze biletów na Miasto Muzyka nie muszą się martwić. Wejściówki pozostają aktualne. Dla tych, którzy jeszcze ich nie posiadają też mamy dobrą wiadomość. W sprzedaży są już bilety Early Birds w promocyjnej cenie. Koncert odbędzie się 12 czerwca na Lotnisku Bemowo.

Kup bilety na JIMEK: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone