Czytasz
Limitowana pula karnetów na UTDF 2022 już w sprzedaży!

Limitowana pula karnetów na UTDF 2022 już w sprzedaży!

UTDF 2022 PULA

Do sprzedaży trafiła właśnie mocno limitowana pula Karnetów Full na tegoroczny Up To Date Festival, który odbędzie się w dniach 2-3-4 września.

W pierwszy weekend września Białystok po raz trzynasty z rzędu przywita sympatyków muzyki serwowanej przez organizatorów Up To Date Festivalu. To wydarzenie, na które do największego miasta północno-wschodniej Polski, właśnie dla tej oryginalnej i autentycznej mieszanki muzycznych gatunków – zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc – równoważonej niepodrabialną atmosferą, nieprzerwanie od ponad dekady przyjeżdżają tysiące fanów nie tylko z całej Polski ale i z poza jej granic. 

„Zanim zdradzimy szczegóły i programowe ramy nadchodzącej edycji, chcemy dać szansę najwierniejszym fanom festiwalu uczestnictwa we wszystkich przygotowywanych przez nas wydarzeniach 13. edycji Up To Date Festivalu na wyjątkowych zasadach. Dlatego do sprzedaży wpuszczamy dziś mocno limitowaną pulę Karnetów FULL. Ich zakup będzie uprawniał do udziału m.in. w: Centralnych Salonach Ambientu, koncertach na Stadionie Miejskim, Koncercie Zamknięcia i potężnych Afterach w Klubie FOMO.” – powiedział Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festivalu.

Pozostałe kategorie biletów pojawią się w sprzedaży dopiero po wyczerpaniu puli Karnetów FULL.

UTDF 2022 PULA
UTDF 2022 LIMITOWANA PULA KARNETÓW

Zastanawiacie się, jak UTDF ugościł nas rok temu? Sprawdźcie naszą relację z poprzedniej edycji festiwalu. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze ogłoszenia artystów, jednak już teraz wiemy, że o topową selekcję zupełnie nie musimy się martwić, ponieważ dostajemy ją rok w rok.

KUP KARNET FULL NA UTDF 2022

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone