Czytasz
UTDF 2022 – pierwsze ogłoszenie line-upu!

UTDF 2022 – pierwsze ogłoszenie line-upu!

up to date festival

Up To Date Festival ogłosił pierwszą część tegorocznego line-upu! Już wiemy,  że w pierwszy weekend września w Białymstoku usłyszymy kilka premier! A to dopiero początek.

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Niedawno publikowaliśmy wyjątkowy miks DJ-a Czarka, który jest swoistym hołdem dla Podlasia. Jeśli jeszcze go nie słyszeliście, szybko nadróbcie zaległości. To prawdziwy ewenement i dowód na to, jak pojemnym formatem może być miks DJ-ski.

UP TO DATE FESTIVAL 2022 PIERWSZE OGŁOSZENIE LINE-UPU

Do lineupu dołączają: Resina, Rafael Anton Irisarri, No Moon, Marta Forsberg live, Kevin Murf, Jerome Hill b2b Sunil Sharpe, DJ Hype, Dirk Serries, Cyrk LIVE, Cyan85, Claudio PRC, Anna Borsuk b2b daisy cutter

Dostajemy więc mocną reprezentację awangardy i ambientu. Claudio PRC ambient LIVE AV – znany z brzmień deep techno – po raz pierwszy zaprezentuje się w ambientowej odsłonie, z wizualizacjami przygotowanymi specjalnie z myślą o tym koncercie. Marta Forsberg – szwedzko-polska kompozytorka, artystka dźwiękowa i muzyk działająca na polu sztuki instalacji oraz muzyki elektronicznej – wystąpi w formule live.

UTDF 2022 OGŁOSZENIE

Rafael Anton Irisarri – amerykański multiinstrumentalista, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców ambientu – z pewnością zaskoczy nas mocno przemyślanym muzycznym tripem. Resina – polska wiolonczelistka reprezentująca nas dumnie na arenie międzynarodowej – przedstawi z kolei projekt Speechless.

Sprawdź też
salon ambientu

Nie zabraknie również tanecznych klimatów. DJ Hype dostarczy mieszankę breakbeatu, jungle i DnB. Jerome Hill znany ze swojej technicznej perfekcji i wplatania w sety elementów turntablismu połączy siły z Sunilem Sharpem, który miał okazję zagrać w największych europejskich klubach takich jak Tresor, Berghain czy Fabric. No Moon zadba o dawkę połamanego house’u i breaków kojarzonych z wytwórnią Lobster Theremin. Cyan85 wprawi w ruch nawet najbardziej zmulonych dzięki swojej szalonej selekcji z electro, Miami bass i booty house. Electro i innych połamańców nie zabraknie także w B2B daisy cutter i Anny Borsuk.

UTDF 2022 ogłoszenie
UTDF 2022 OGŁOSZENIE

KUP BILET NA UTDF 2022

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone