Czytasz
Najchętniej czytane teksty na Going. MORE w 2022. Jak myślicie: które to?

Najchętniej czytane teksty na Going. MORE w 2022. Jak myślicie: które to?

Pokusiliśmy się o podsumowanie 2022 roku na Going. MORE. Sprawdziliśmy, po które z naszych tekstów sięgaliście najchętniej. Są zaskoczenia.

Oto, czego dowiedzieliśmy się o naszych użytkownikach na bazie aktywności z ubiegłego roku:

Interesują Was filmiki porno.

Cóż, może niekoniecznie należy to nazwać “zaskoczeniem”. Najpopularniejszy tekst na naszej platformie jest podsumowaniem najpopularniejszych filmów z YouTube w 2021. Okazuje się, że ze względu na zamieszczoną w tekście statykę, wielu i wiele z Was trafiało do nas niekoniecznie na podstawie tytułowej frazy.

Skolim, Sara James i kabarety. Jakie były najpopularniejsze filmiki z YouTube w 2022 roku?

A skoro już jesteśmy w temacie seksu!

Wiecie, gdzie w Warszawie znajdziecie najsłodsze fallusy i wulwy? My owszem, i nawet mieliśmy okazję je przetestować. Mowa, oczywiście, o pysznych gofrach w Dickery. Szukaliście u nas jednak nie tylko gastronomiczno-erotycznych przyjemności. Równie mocno ciekawił Was tekst Męska masturbacją po polsku: grzech, walenie konia i Różowa Landrynka oraz wywiad z Mają Tyborowicz aka sexedbymaja. Podpisujemy się pod postulatem: zacznijmy w końcu rozmawiać o seksie.

najchętniej czytane teksty
Najchętniej czytane teksty: Dickery

Chcecie też wiedzieć, gdzie są najlepsze lumpeksy.

Nasz redakcyjny kolega Przemek Pstrongowski (@pomyslav) nie raz zaskakiwał nas wyszukaną stylizacją, na którą nie musiał wydawać fortuny. Zgodził się podzielić swoimi ulubionymi miejscami w całej Polsce, gdzie wynajdywał najciekawsze modowe perełki. Na Going. MORE znajdziesz jego przewodniki po lumpeksach: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu.

Lubicie zabawy słowne.

Świadczy o tym Wasze zainteresowanie grą Literalnie.fun. Odpowiednik Wordle najwyraźniej podbił nie tylko polski internet, ale też trafił prosto w Wasze serca. Z równym zapałem śledziliście głosowanie na Młodzieżowe Słowo Roku. Za ESSĄ zaczęliśmy lobbować już w wakacje, więc cieszymy się, że to ona stanęła na zaszczytnym podium. Niektórzy podobno wciąż tęsknią za śpiulkolotem, ale w tym roku – przynajmniej za granicą – mogą odpalić wyłącznie goblin mode.

Cały czas zaglądacie też do rekomendowanych przez nas domowych zabaw grupowych

Czekaliście na powrót Taco Hemingwaya…

I nie zawiedliście się! 19 stycznia ogłaszaliśmy, że Taco Hemingway wraca w 2022. Wybieraliśmy też jego TOP 10 KAWAŁKÓW E V E R. Najlepsza część? Jest spora szansa, że raper będzie mocnym graczem także w 2023 roku. Czekamy na kawałki z jego udziałem w ramach club 2020.

Sprawdź też

…ale nie zapominaliście również o Macie.

To był mocny rok dla Młodego Matczaka. W styczniu został zgarnięty przez policję, a my przesłaliśmy mu kompilację rad od polskich raperów. Luty? Ubrany w charakterystyczny zielony garnitur wygłosił legendarne przemówienie na gali Bestsellerów Empiku. W maju namieszała jego PATOPROHIBICJA, a w lipcu ruszył na trasę koncertową po całej Polsce. Tak, na pierwszy z koncertów skoczył ze spadochronem.

Zacznij z MATĄ swój 2023. W styczniu raper zagra w Szczecinie i Gliwicach

Wspólnie przeżywaliśmy wyjątkowy koncert JIMKA

Wiedzieliśmy, że tak będzie. Koncert JIMEK i Goście, czyli magiczne show na lotnisku Bemowo, składające się z orkiestry symfonicznej i topki polskich raperów i raperek, zostawiło ślad w historii gatunku. Jeśli chcecie przeżyć te emocje jeszcze raz, macie do wyboru dwie opcje. Albo zajrzycie do naszej relacji z wydarzenia, albo wpadniecie w 2023 na powtórkę na Stadionie Śląskim. W międzyczasie możecie sprawdzić też dłuuugi wywiad z artystą, w którym opowiada o projekcie i swoich różnorodnych inspiracjach.

Filmy? Tak, zdecydowanie. A najchętniej…

Tak jak Przemek jest specem od eksperymentów modowych (chociaż nie tylko!), tak Stasiu Bryś to nasz nieustraszony filmowy wyjadacz (również: między innymi). W 2023 obdarzyliście największą miłością jego dwa konkretne teksty. „Kubuś Puchatek”, ale to horror zdecydowanie zawładnął Waszą wyobraźnią. Pod koniec roku w szranki z misiem stanął Adam Driver, który powalczy z dinozaurami. Chcielibyście dowiedzieć się, czy „65” to nowy „Park Jurajski”.

Sprawdź też: 12 fascynujących konwersacji, które przeprowadziliśmy w 2022 roku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone